, Poznań

European Academy of Optometry and Optics 2023

O wydarzeniu

EAOO Poznań 2023 jest międzynarodową konferencją łączącą optometrię i optykę. Wydarzenie będzie miało miejsce w Poznaniu, w Polsce w dniach 12-14 maja. Konferencja będzie jednocześnie rozpoczynała letnie spotkanie ECOO od 11 maja 2023

Zapraszamy na 3-dniowy kongres na najwyższym poziomie, w trakcie którego odbędą się: prezentacje, różnego rodzaju wykłady, sesje plakatowe jak i wystawy. Wydarzenie będzie prowadzone w języku angielskim.

Program wydarzenia- coś dla każdego

Program na EAOO Poznań 2023 będzie zawierał wykłady prowadzone przez prelegentów, specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, a materiały będą zaprezentowane w różnych i ciekawych formach.

Odbędą się również otwarte sesje referatowe będące tematycznymi sesjami złożonymi z indywidualnych prezentacji, po których będą przeprowadzone dyskusje z publicznością. Każdy prezentujący będzie miał 10 min., aby zaprezentować swój referat.

Sesje plakatowe są ważnym elementem w trakcie konferencji naukowych. Pozwalają one na prezentację materiałów naukowych w sposób bardziej interaktywny. Plakaty będzie można zobaczyć w trakcie wydarzenia, a prezentujący w trakcie sesji plakatowych będą odpowiadać na pytania, co będzie okazją do nawiązania kontaktów i dalszej współpracy między uczestnikami wydarzenia.

Partnerzy

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza
American Academy of Optometery
Hoya
EssilorLuxottica
CooperVision
AmblyoPlay
Hayne
Thea
Eaglet Eye
URSAPHARM
SwissLens
Avenir
OPTYKA
Terapi
Marszałek Województwa Wielkopolskiego
Bausch+Lomb
Alcon
SILMO Paris
Miasto Poznań
Johnson&Johnson
Rodenstock
Optyka Brenk
Visionix
Nano Vista